Przed przystąpieniem do współpracy, zapoznaj się proszę z odpowiedziami na najczęstsze pytania, dotyczące tego, jak zamówić notatkę wizualną. Być może to usprawni naszą komunikację i przyspieszy pracę.

1. Ile kosztuje notatka wizualna?

Wszystko zależy, czego i na kiedy potrzebujesz. Jeśli „na już”, cena będzie dwukrotnie wyższa, niż kiedy dasz mi klika dni. Przygotuj się jednak na ceny powyżej 200 zł netto.

2. Jak zamówić notatkę wizualną?

Napisz do mnie. Możemy także porozmawiać przez telefon, o tym co będzie najlepsze dla formy Twojej działalności.

Dobrze, jeśli masz wybrane kolory, styl i wizję, jak to ma wg Ciebie wyglądać. Jeśli nie, nadal możemy przedyskutować wszystkie aspekty projektu. Jestem też od tego, by Ci doradzić.

Po ustaleniu szczegółów zabieram się za pracę. O postępach będę informować Cię mailowo.

Po zakończonej pracy dopuszczam 2 poprawki (poza tym, kiedy pojawi się błąd z mojej winy). Każda kolejna kosztuje 100 zł netto.

3. Czy mam napisać brief?

Byłoby wspaniale i ułatwiłoby mi to pracę.

4. Czy wystawiasz faktury VAT?

Tak.

5. Czy możemy umówić się na konsultację? Czy mogę uczyć się od Ciebie rysowania notatek graficznych np. przez Skype?

Jasne, napisz do mnie.

6. Czy notatki graficzne są popularne i rzeczywiście ciekawią odbiorców?

Ogromnie. Aktualnie notatki graficzne przeżywają boom. Twórcy dodają je praktycznie do wszystkiego. Kiedy chcą zwiększyć zainteresowanie swoim fanpage’em robią z notatki reklamę na Facebooku, dodają do artykułów, jako streszczenie e-booka, który napisali. Obecnie notatki robione są na wszelkiego rodzaju eventach i konferencjach, webinarach i kursach.

Spójrz na liczby na obu screenach:

Pierwszy zrzut to fanpage Notatek Wizualnych na Facebooku. Na notatce o pracy i nauce zdalnej udało się wygenerować prawie 20.500 zasięgu. Bez reklam. W czasie gdy, jak wiadomo niewiele postów do ludzi dociera.

1

popularność notatek wizualnych

Natomiast drugi zrzut jest reklamą osoby, która wypowiadała się w tej notatce. Nie są to może kosmiczne liczby, ale jak na kilka dni fruwania po facebookowych przestworzach, to wynik jest i tak dobry.

2